Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Kora sosnowa 80 L
Kora sosnowa 80 L
26,90 zł 14,90 zł
OKAZJA! Agrowłóknina MARMA 50g 1,6x100
OKAZJA! Agrowłóknina MARMA 50g 1,6x100
150,00 zł 120,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najlepiej sprzedające się produkty na naszym sklepie 2018/2019. Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

Zależy Ci na wzmocnieniu i separacji słabego podłoża nasypów? W takim razie zakup geowłókniny będzie trafnym wyborem. Za ich sprawą możesz wykonać warstwy rozdzielające między gruntami lub kruszywami, a także warstwy podkładowe przytrzymujące grunt, np. przy budowie skarp i nasypów albo pod geosiatkami czy geokratami.

Geowłóknina ogrodowa ma wiele zastosowań, dlatego wyróżnia się też różne ich rodzaje, z uwagi na funkcjonalność. W zależności od gramatury, spełni inne zadanie. Dostępne w naszym sklepie geowłókniny sprawdzą się przy tworzeniu ogrodów, oczek wodnych, w budowie dróg, podjazdów czy drenażu.

Główne zalety geowłókniny to duża wytrzymałość na obciążenia, przepuszczalność wody, a także szeroki zakres zastosowań. Geowłóknina może pełnić następujące funkcje:

  • filtracyjną – oddziela cząstki stałe przy jednoczesnym, swobodnym przepływie wody pomiędzy różnymi warstwami gruntów;

  • filtracyjno-separacyjną – trwale zapobiega mieszaniu się warstw gleby, co umożliwia redukcję grubości warstw nośnych i wydłużenie ich żywotności;

  • ochronno-drenażowe – odporne na przebicie, jednocześnie umożliwiające swobodny przepływ wody i gazów w płaszczyźnie, sprawdzają się przy ochronie geomembran oraz w drenażu.

Wybierz z naszej oferty geowłókninę ogrodową lub inne produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów w Twojej inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze najlepszych produktów. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ga('set', 'referrer', 'https://obrzezeogrodowe.pl');
Sklep internetowy od home.pl